AktualnościKlienciKarieraKontakt
  W grudniu uruchomiliśmy platformę mccom 2.0 dla  Nova Trading S.A. z Torunia niekwestionowanego lidera na rynku stali nierdzewnych.
Pragniemy poinformować, że jesteśmy oficjalnym partnerem firmy BPSC z Chorzowa w zakresie integracji platform E-Commerce B2C/B2B z systemem ERP/MRP  Impuls Evo.
30. grudnia 2017 roku uruchomiliśmy platformę MCStore Limono.pl. System MCStore jest jednym z flagowych produktów mccom dedykowanym do współpracy z systemem ERP Impuls Evo i Impuls firmy BPSC. Zaawansowana wersja wdrożenia dla Limono.pl dystrybutora markowych kosmetyków, charakteryzuje się pełną automatyzacją...
Analiza przedwdrożeniowa jest podstawą i gwarancją dobrze przeprowadzonego wdrożenia systemu informatycznego, dlatego coraz więcej firm docenia wagę tego procesu jako niezbędnego etapu na drodze do sukcesu przy uruchomieniu systemów e-commerce. Dziekujemy kolejnemu naszemu Partnerowi z branży elektroznicznej za okazane zaufanie. Czytaj więcej aby dowiedzieś się co zyskujesz dzięki decyzji o przystąpieniu do analizy przedwdrożeniowej.
Aktualności
Wybrani klienci:

netia.pngportone.pngmultizakupy.pngn.pngsportxxl.pngyamo.pngbenq.png