AktualnościKlienciKarieraKontakt
Jeden z naszych kluczowych Partnerów firma FM Bodzio skutecznie rozwija nasze produkty dopasowując je do potrzeb biznesowych oraz do wymagań zmieniającego się świata e-commerce. Jako parter biznesowy w zakresie wdrożenia i utrzymania zaawansowanego systemu sprzedaży internetowej dla FM Bodzio wprowadzamy kolejne modyfikacje zarówno w systemie MCStore, dedykowanym systemie e-commerce do współpracy z systemem ERP Impuls EVO, jak i w systemie Shipping Tool, który również jest tu wdrożony. Wersja MCStore przygotowana dla branży meblarskiej posiada m.in. moduły obsługujące: kolekcje, pomieszczenia, serie, aranżacje, różne warianty tego samego produktu, kolorystyczne lub na bazie większej ilości atrybutów. Współpracuje także z aplikacją 3d Planner firmy Net Decor. Natomiast system Shipping Tool jest dostosowany do obsługi firm kurierskich oraz własnej floty dla ponad 300 oddziałów. W przygotowaniu znajduje się szereg modyfikacji podnoszących jakość użytkowania i atrakcyjność zaawansowanej platformy e-commerce jaką jest MCStore.
Chcielibyśmy poinformować Państwa o kolejnym wdrożeniu naszego systemu. Tym razem na nasze rozwiązanie zdecydował się producent produktów wykończeniowych – Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Cezar. Wdrożenie obejmowało przygotowanie platform B2C i B2B. Bardzo dziękujemy firmie Cezar za wybór naszej oferty.
Miło nam poinformować o kolejnym wdrożeniu systemu MCStore. Naszemu produktowi zaufało znane polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą mebli - Fabryka Mebli BODZIO. Zintegrowany z systemem ERP Impuls Evo internetowy system sprzedaży detalicznej MCStore, oprócz swoich standardowych funkcji, został w wyposażony między innymi w moduły kalkulacji wstępnych zestawów meblowych, system wspomagania pracy magazynu przy realizacji wysyłek Shipping Tool, moduł zestawów meblowych oraz aranżacji, a w przygotowaniu jest integracja sklepu z wizualizatorem 3D.
Na początku bieżącego roku dostosowaliśmy system Shipping Tool do współpracy z modułem magazynu wysokiego składowania (MWS)
Aktualności
Wybrani klienci:

pronox.pngdialog.pngataniej.pngyamo.pngvolta.pngnetia.pngupc.png