AktualnościKlienciKarieraKontakt

Jesteś tutaj:Strona główna>Firma>Aktualności

Skontaktuj się z nami


Napisz: Pokaż email

 

Dane kontaktowe

Aktualności

2021-11-28

Rozwój produktów Mccom w firmie FM Bodzio

Jeden z naszych kluczowych Partnerów firma FM Bodzio skutecznie rozwija nasze produkty dopasowując je do potrzeb biznesowych oraz do wymagań zmieniającego się świata e-commerce. Jako parter biznesowy w zakresie wdrożenia i utrzymania zaawansowanego systemu sprzedaży internetowej dla FM Bodzio wprowadzamy kolejne modyfikacje zarówno w systemie MCStore, dedykowanym systemie e-commerce do współpracy z systemem ERP Impuls EVO, jak i w systemie Shipping Tool, który również jest tu wdrożony. Wersja MCStore przygotowana dla branży meblarskiej posiada m.in. moduły obsługujące: kolekcje, pomieszczenia, serie, aranżacje, różne warianty tego samego produktu, kolorystyczne lub na bazie większej ilości atrybutów. Współpracuje także z aplikacją 3d Planner firmy Net Decor. Natomiast system Shipping Tool jest dostosowany do obsługi firm kurierskich oraz własnej floty dla ponad 300 oddziałów. W przygotowaniu znajduje się szereg modyfikacji podnoszących jakość użytkowania i atrakcyjność zaawansowanej platformy e-commerce jaką jest MCStore.


czytaj więcej
2021-08-01

Wdrożenie systemu MCStore B2C dla producenta listew wykończeniowych

Chcielibyśmy poinformować Państwa o kolejnym wdrożeniu naszego systemu. Tym razem na nasze rozwiązanie zdecydował się producent produktów wykończeniowych – Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Cezar. Wdrożenie obejmowało przygotowanie platform B2C i B2B. Bardzo dziękujemy firmie Cezar za wybór naszej oferty.


czytaj więcej
2020-08-31

Fabryka Mebli BODZIO stawia na system MCStore

Miło nam poinformować o kolejnym wdrożeniu systemu MCStore. Naszemu produktowi zaufało znane polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą mebli - Fabryka Mebli BODZIO.
Zintegrowany z systemem ERP Impuls Evo internetowy system sprzedaży detalicznej MCStore, oprócz swoich standardowych funkcji, został w wyposażony między innymi w moduły kalkulacji wstępnych zestawów meblowych, system wspomagania pracy magazynu przy realizacji wysyłek Shipping Tool, moduł zestawów meblowych oraz aranżacji, a w przygotowaniu jest integracja sklepu z wizualizatorem 3D.


czytaj więcej


Wybrani klienci:

n.pngyamo.pngpronox.pngvolta.pngbenq.pngdialog.pngnetia.png