AktualnościKlienciKarieraKontakt

Jesteś tutaj:Strona główna>Oferta>Usługi IT>Outsourcing IT

Skontaktuj się z nami


Napisz: Pokaż email

 

Dane kontaktowe

Outsourcing IT

W realiach współczesnego biznesu zakres działań, w których firmy stosują rozwiązania informatyczne stale się poszerza.  Inwestycje w nowoczesne technologie nie są już – jak kiedyś – wyrazem innowacyjności przedsiębiorstwa, ale stały się niezbędnym warunkiem jego rozwoju i sukcesu rynkowego. Coraz dalej posunięta specjalizacja i techniczne zaawansowanie sprzętu sprawia, że działy informatyczne – będące w założeniu wsparciem głównego biznesu – rozrastają się w nieskończoność, generując niepotrzebne koszty. Aby zwiększyć efektywność zarządzania procesami IT w firmie, warto rozważyć zlecenie ich specjalistom zewnętrznym, którzy kompleksowo zajmą się obsługą informatyczną przedsiębiorstwa.

 

Outsourcing IT to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w biznesie. Przeniesienie poza firmę procesów i części działalności która nie jest kluczowa dla jej usług lub produktów pozwala nie tylko zapewnić realizację zadań informatycznych przez wyspecjalizowanych ekspertów, ale również generuje oszczędności. Firma nie musi już poświęcać swoich zasobów i cennego czasu na zarządzanie procesami wsparcia i może skupić się na głównej działalności. Outsourcing IT daje również możliwość zapewnienia stabilności i ciągłości świadczenia usług informatycznych, które są niezbędne do zapewnienia bezproblemowej realizacji głównych celów.

  

Dlaczego warto nam przekazać zarządzanie usługami IT ?

 

  • Pewność: pracują u nas najwyższej klasy specjaliści z wielu dziedzin IT, znający najnowsze rozwiązania w branży komputerowej oraz mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach.
  • Oszczędności: przekazanie specjalistom zewnętrznym zarządzania procesami IT pozwala zmniejszyć liczbę personelu oraz zaoszczędzić na jego szkoleniach. To również niższe koszty utrzymania sieci i procesów IT dzięki efektowi skali.
  • Bezpieczeństwo: eksperci firmy mccom dbają o poufność danych i przekazanych informacji, chroniąc je przed ujawnieniem. Wysokie standardy etyczne gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo współpracy.
  • Monitoring: na bieżąco kontrolujemy procesy IT w zleconym nam zakresie. Dbamy o stabilność zabezpieczeń, aktualizacje oprogramowania oraz nieprzerwane dostarczanie usług.
  • Wiedza i doświadczenie: outsourcing IT gwarantuje dostęp do najnowszych technologii i know-how. To również możliwość skorzystania z praktycznych rozwiązań informatycznych, przetestowanych w innych firmach.
Wybrani klienci:

ataniej.pngblizzard.pngmogado.pngmultizakupy.pnggigabyte.pngportone.pngpronox.png