AktualnościKlienciKarieraKontakt

Jesteś tutaj:Strona główna>Oferta>Usługi doradcze>Planowanie inwestycji IT

Skontaktuj się z nami


Napisz: Pokaż email

 

Dane kontaktowe

Planowanie inwestycji IT

Nie na darmo mówi się, że dobry plan to połowa sukcesu. Odpowiednio przygotowane działania, oszacowane ryzyko, rozrysowany harmonogram wdrożenia i analiza kosztów są podstawą każdego projektu. W podobny sposób powinny być przygotowywane inwestycje IT. Tymczasem wielu przedsiębiorców opiera się na intuicyjnych szacunkach i doraźnych działaniach, sugerowanych przez działy IT. Nie pozwala to w pełni wykorzystywać infrastruktury informatycznej oraz skutkuje wieloma nietrafionym inwestycjami, które nie spełniają stawianych przed nimi oczekiwań.

 

Planowanie inwestycji w dziale IT warto powierzyć fachowcom. Przed podjęciem decyzji o wydaniu funduszy przeprowadzą oni analizę funkcjonujących już w przedsiębiorstwie rozwiązań oraz zdefiniują pojawiające się braki i wąskie gardła. Dokładna analiza pozwala poznać  specyfikę  funkcjonowania, priorytety oraz oczekiwania stawiane szeroko rozumianym systemom IT w firmie, stając się podstawą do wyboru najkorzystniejszych opcji inwestycyjnych. Bez konieczności opierania się na intuicyjnych i niesprawdzonych przewidywaniach, ale na podstawie twardych danych, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w realizowaniu tego typu projektów, specjaliści wybiorą rozwiązanie, które spełni oczekiwania firmy. Doradztwo w zakresie planowania inwestycji IT uwzględnia również analizę kosztów (zarówno jednostkowych, jak również długofalowych kosztów eksploatacji i ew. rozbudowy systemu). Naszym klientom pomagamy także pozyskać dotacje i dodatkowe fundusze z programów 8.2 na rozwój IT w firmach i wdrożenie rozwiązań B2B.

 

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa z zakresu planowania inwestycji IT w Mccom?

 

  •  Zajmujemy się systemami informatycznymi od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam dobierać najlepsze rozwiązania.
  •  Kompleksowo analizujemy potrzeby firmy, uwzględniając również funkcjonalność rozwiązań, posiadany już sprzęt i aplikacje oraz koszty implementacji proponowanych rozwiązań.
  • Gwarantujemy doskonałe efekty, dzięki którym wzrośnie funkcjonalność systemów, umożliwiając pełne wykorzystanie ich możliwości.
  • Pozwalamy zaoszczędzić czas i pieniądze, przygotowując indywidualnie zaplanowane inwestycje, które pozwolą firmie rozwinąć skrzydła.
Wybrani klienci:

volta.pngnetia.pngblizzard.pnggigabyte.pngdialog.pngvattenfall.pngupc.png