AktualnościKlienciKarieraKontakt

Jesteś tutaj:Strona główna>e-commerce B2B>Yamo

Yamo

articles/yamo-screen.jpg

http://yamo.pl/ 

W firmie Yamo (będącej jednym z czołowych dystrybutorów sprzętu IT w Polsce) wdrożyliśmy zaawansowaną platformę wielokanałowej sprzedaży, zawierającą system B2B oraz system B2C. Platforma ma za zadanie nie tylko zapewniać dostęp online do oferty handlowej oraz realizować sprzedaż w kanale elektronicznym ale również zawiera szereg elementów obszaru CRM niezbędnego przy współpracy z partnerami. Użytkownicy Systemu Internetowego Yamo (SI) otrzymali do dyspozycji niezwykle funkcjonalne narzędzie. Dzięki niemu czynności i procesy jakie musieli wykonywać na co dzień (angażując w to czas swoich pracowników) uległy automatyzacji lub praca związana z ich obsługą skróciła się do minimum, w znaczny sposób przyczyniając się tym samym do zmniejszenia kosztów prowadzenia firmy.

 

Dziś platforma sprzedaży SI wdrożona w firmie Yamo zapewnia jej klientom automatyczną realizację ponad 60% transakcji elektronicznych.

 

Składają się na nią między innymi:

 1.   automatyczna obsługa i realizacja zamówień handlowych,
 2.   odświeżanie aktualnej oferty w czasie rzeczywistym, zapewniające klientom dostęp do potwierdzonych stanów magazynowych i
    aktualnych cen,
 3.   automatyczne fakturowanie z unikatową funkcją realizuj natychmiast, która udostępnia fakturę sprzedaży w chwilę po zakończeniu
    transakcji online
 4.  100% kontrolę stanów magazynowych oraz warunków finansowych niezbędnych do realizacji transakcji,
 5.  automatyczne rozliczanie transakcji z wpływów bankowych,
 6.  automatyczne generowanie listów przewozowych i etykiet dla największych firm spedycyjnych w Polsce,
 7.  pełna integracja systemów B2B i B2C z systemem ERP/ERP II, Impuls 5 firmy BPSC,
 8.  ograniczenie czasu operacji związanych z koniecznością wprowadzania danych oraz całkowite wyeliminowanie błędów powstających przy
   ich  przepisywaniu dzięki integracji online z systemem do zarządzania przedsiębiorstwem w obszarach: 

 

Wyjątkową funkcjonalnością wyróżniająca naszą platformę jest kompletna integracja systemu B2B z systemami ERP/ERP II dostawców firmy Yamo, pozwalająca na automatyczne składanie wybranym dostawcom zamówień zakupu w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnej realizacji założeń gospodarki magazynowej, operacji finansowo- księgowych i logistycznych (w połączeniu z zaawansowaną automatyką centrów logistycznych).

Wdrożenie zintegrowanej, wielokanałowej platformy sprzedaży w firmie Yamo jest jednym z przykładów użycia bardzo zaawansowanych technologii informatycznych, łączących systemy różnych producentów oraz pozwalających na migrację danych pomiędzy ich bazami. Jest obrazem możliwości zapewniających jej użytkownikom niezwykłe oszczędności kosztów prowadzenia działalności (w tym kosztów pracy i obsługi procesów), a także wyeliminowania błędów, które mogłyby powstać w trakcie działań wykonywanych ręcznie.

 

Proces wdrożenia (od rozpoczęcia prac do uruchomienia kluczowych funkcjonalności) trwał ok. 9 miesięcy, a modernizacja i rozwój platformy skutkują do dzisiaj owocną współpracą, z której obie strony są bardzo zadowolone.

Wybrani klienci:

bodzio.pngpronox.pngportone.pngblizzard.pngupc.pngmultizakupy.pngmogado.png