AktualnościKlienciKarieraKontakt

Jesteś tutaj:Strona główna>Firma>Aktualności>Uruchomienie systemu b2b dla firmy Mogado

Skontaktuj się z nami


Napisz: Pokaż email

 

Dane kontaktowe

« powrót


2019-12-10

Uruchomienie systemu b2b dla firmy Mogado

W grudniu 2019r. uruchomiliśmy kolejną instalację systemu b2b mccom 2.0 dla firmy dystrybucyjnej poszerzając grono użytkowników naszych systemów oraz zdobywając kolejne cenne doświadczenia w budowaniu systemów dedykowanych dla dystrybucji. Instalacja dla Mogado sp z o.o. to wielomodułowy system bogato wyposażony w funkcjonalności automatyzujące sprzedaż elektroniczną i ułatwiające dostęp do dokumentów handlowych Klientów (CRM). System zintegrowany jest z ERP Impuls Evo firmy BPSC i dodatkowo współpracuje z systemem Shipping Tool naszej produkcji, który automatyzuje pracę magazynu związaną z przygotowaniem wysyłek.

 

Najważniejsze cechy systemu b2b mccom 2.0. w Mogado to:

 • pełna automatyzacja oferty handlowej firmy z danymi zawartymi w ERP. Produkty wprowadzane do oferty automatycznie pojawiają się w kanale elektronicznym. Automatyczne aktualizacje cech, zdjęć, parametrów i opisów według oczekiwań klienta.
 • pełna automatyzacja cen partnerskich. Prezentacja dedykowanych cen dla partnerów w zależności od grup w pełni zintegrowana z polityką cenową firmy zawartą w systemie ERP.
 • wszelkie czynności związane z przygotowaniem i prezentowaniem oferty www zachodzą automatycznie i nie wymagają dodatkowej pracy po stronie b2b.
 • onlinowa aktualizacja stanów magazynowych dzięki czemu Klienci Mogado zawsze otrzymują aktualne dane o dostępności towarów.
 • bogata warstwa informacyjna dla Klientów, dostęp do wszystkich zamówień, faktur, dokumentów finansowych, listów przewozowych oraz ofert sprawia że Klienci firmy Mogado mogą w każdym momencie sprawdzić swoje informacje handlowe, śledzić przesyłkę lub wykonać ponowne zamówienie według zapisanego koszyka tymczasowego.
 • bieżący dostęp do informacji finansowych takich jak saldo wolnych środków obrotowych, przyznany kredyt kupiecki i termin płatności, a także listę zbliżających się płatności. W ramach modułu finansowego zainstalowany został również moduł automatycznych powiadomień o przeterminowanych i zbliżających się płatnościach co znacząco ułatwiło prace działu finansowego firmy.

 

System Shipping Tool wdrożony w Mogado to:

 • integracja z systemami spedytorów: Schenker, GLS, DHL, DHL international, Inpost, Poczta Polska, Global Express
 • dzięki integracji z systemem ERP oraz z systemami Spedytorów przygotowanie etykiet spedycyjnych następuję całkowicie automatycznie.
 • system zintegrowany z wagami elektronicznymi powoduje że waga paczek jest rzeczywista z dokładnością do 10 gram i jest wprowadzana automatycznie do systemu
 • system pozwala na obsługę opcji dodatkowych takich jak pobranie (COD), zwrot dokumentów (ROD), czy dostawy w dni wolne lub dostawy do określonej godziny.
 • system wielostanowiskowy bez ograniczenia liczby użytkowników.
 • system wielomagazynowy obsługuje wydania magazynowe z wielu lokalizacji (magazynów, podmagazynów)

 

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu b2b dla dystrybucji napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.


« powrót

Wybrani klienci:

upc.pngnt.pngjmlogo.pngportone.pngblizzard.pngpronox.pngvattenfall.png