AktualnościKlienciKarieraKontakt

Jesteś tutaj:Strona główna>Firma>Aktualności

Skontaktuj się z nami


Napisz: biuro@mccom.pl

 

Dane kontaktowe

Aktualności

2017-07-06

Rośniemy!!! Nasze grono powiększyło się o kolejnych dwóch developerów.

Witamy kolejnych nowych programistów w oddziale katowickim i w Piasecznie. Życzymy sukcesów w pracy zawodowej i zadowolenia z bycia częścią naszej kreatywnej programistycznej społeczności oraz realizacji swoich zawodowych planów.

 

Powodzenia

Mccom Team.


czytaj więcej
2017-03-03

Zakończyliśmy analizę wdrożeniową z firmą branży reklamowej, wkrótce wdrożenie!

Miło nam poinformować że zakończyliśmy prace nad przygotowaniem wdrożenia w firmie z branży reklamowej. Planowany system mccom 2.0 w nowej odsłonie ma być uruchomiony jeszcze w tym roku, a jego najważneijszymi atutami bedzie zaawansowana integracja z czołowymi dostawcami gadżetów reklamowych. W ten sposób nasza firma powiększa swoje doświadczenie o kolejną branże obok branży IT, elektroniki użytkowej, eletrotechnicznej i sportowej. Niebawem kolejne informacje


czytaj więcej
2016-08-26

Uruchomiliśmy nowy system szkoleń dla Volta - jednego z czołowych dystrybutorów w branży security.

Dla firmy Volta sp. z o.o. uruchomiliśmy nowy system szkoleń dedykowany dla Instalatorów - Partnerów Handlowych Volty. Jest to kolejny zaawansowany moduł wzbogacający nasz autorski wielokanałowy system sprzedaży MCCom. Dzięki zastosowaniu tego modułu, jako części panelu CMS operatorzy Volty mają możliwość zdefiniowania pojedynczych szkoleń jak również całych ścieżek certyfikacji systemu szkoleń. System wykrywa poziom kompetencji zalogowanego Partnera Handlowego i udostępnia mu kolejne etapy z cyklu szkoleń. Szkolenia mogą koczyć się egzaminami, których zdanie warunkuje przejście do następngo etapu. Dodatkowo w module istnieje możliwość opracowywania testów, kóre moga być prezentowane uczestnikom szkoleń zaraz po ich odbyciu. System szkoleń jest powiązany z istniejącym już modułem ankiet co podnosi wartość marketingową narzędzia. Moduł zarządzający szkoleniami połączony jest z systemem ERP, t.j. z systemem Impuls Evo firmy BPSC S.A. z Chorzowa. Każda rejestracja uczestnika na szkolenie jest wprowadzana do systemu ERP jako zamówenie na szkolenie. Możliwe jest zastosowanie rabatów lub promocji dla kolejnych uczestników tego samego Partnera Handlowego.


czytaj więcej


Wybrani klienci:

agito.pngn.pngsportxxl.pngblizzard.pngpronox.pngvattenfall.pngdialog.png