AktualnościKlienciKarieraKontakt
Pragniemy poinformować, że jesteśmy oficjalnym partnerem firmy BPSC z Chorzowa w zakresie integracji platform E-Commerce B2C/B2B z systemem ERP/MRP  Impuls Evo.
30. grudnia 2017 roku uruchomiliśmy platformę MCStore Limono.pl. System MCStore jest jednym z flagowych produktów mccom dedykowanym do współpracy z systemem ERP Impuls Evo i Impuls firmy BPSC. Zaawansowana wersja wdrożenia dla Limono.pl dystrybutora markowych kosmetyków, charakteryzuje się pełną automatyzacją...
Analiza przedwdrożeniowa jest podstawą i gwarancją dobrze przeprowadzonego wdrożenia systemu informatycznego, dlatego coraz więcej firm docenia wagę tego procesu jako niezbędnego etapu na drodze do sukcesu przy uruchomieniu systemów e-commerce. Dziekujemy kolejnemu naszemu Partnerowi z branży elektroznicznej za okazane zaufanie. Czytaj więcej aby dowiedzieś się co zyskujesz dzięki decyzji o przystąpieniu do analizy przedwdrożeniowej.
Na początku 2018 roku dla firmy Volta wdrożony zostanie moduł Shipping Tool wspomagający pracę magazynu. Dzięki integracji z systemami spedytorów moduł automatycznie generuje etykiety (listy przewozowe), a także kontroluje proces wydania towaru do odpowiednich klientów. Ponad to odpowiada za wysyłkę informacji o przygotowanych wysyłkach wraz z numerami listów przewozowych i przekierowanie na odpowiednią stronę do śledzenia przesyłki.
Aktualności
Wybrani klienci:

ataniej.pngn.pngportone.pngvattenfall.pngyamo.pngplastmet.pngbenq.png