AktualnościKlienciKarieraKontakt
Jedno z największych wdrożeń naszego systemu w branży dystrybucyjnej artykułami sportowymi. Platforma MCcom zintegrowana jest z systemem ERP Impuls firmy BPSC rozwijając dzięki temu pełnię swych możliwości e-commerce.
Rozpoczęliśmy prace nad modułami dodatkowymi zamówionymi przez Klienta. Dziękujemy za miłą i profesjonalną współpracę. W krótce dodatkowe informacje.
Zakończyliśmy wdrożenie platformy Multichannel Commerce w firmie Volta Sp. z o.o.. Wdrożenie obejmowało przygotowanie platform sprzedażowych B2B oraz B2C i ich integrację z Systemem ERP Impuls – EVO produkcji BPSC z Chorzowa, a także przygotowanie nowej strony firmowej. Integracja obejmuje obszar Gospodarki magazynowej/Logistyki, Dystrybucji, Finansów i księgowości oraz szeroko rozbudowanych funkcji CRM. Obie wdrożone platformy B2B/B2C oferują produkty dla klientów krajowych i zagranicznych dzięki zaimplementowanemu modułowo wielo-językowości oraz automatycznemu pobieraniu kursów walut. Dzięki długoterminowej umowie serwisowej kontynuujemy współpracę obejmującą wykonanie dodatkowych modułów dla Klienta.
Nawiązaliśmy współpracę z firmą z branży IT z województwa śląskiego współpracującą z kontrahentami w kraju i zagranicą. Wdrożenie obejmuje platformę Multichannel Commerce w wersji wielokanałowej, przygotowanie i uruchomienie platform sprzedażowych B2B, B2C i frontów brandowych. Platformy sprzedażowe zostaną w pełni zintegrowane z systemem ERP Zamawiającego. Projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku.
Aktualności
Wybrani klienci:

n.pngdialog.pngpronox.pngagito.pngplastmet.pngupc.pngblizzard.png