AktualnościKlienciKarieraKontakt
30. grudnia 2017 roku uruchomiliśmy platformę MCStore Limono.pl. System MCStore jest jednym z flagowych produktów mccom dedykowanym do współpracy z systemem ERP Impuls Evo i Impuls firmy BPSC. Zaawansowana wersja wdrożenia dla Limono.pl dystrybutora markowych kosmetyków, charakteryzuje się pełną automatyzacją...
Analiza przedwdrożeniowa jest podstawą i gwarancją dobrze przeprowadzonego wdrożenia systemu informatycznego, dlatego coraz więcej firm docenia wagę tego procesu jako niezbędnego etapu na drodze do sukcesu przy uruchomieniu systemów e-commerce. Dziekujemy kolejnemu naszemu Partnerowi z branży elektroznicznej za okazane zaufanie. Czytaj więcej aby dowiedzieś się co zyskujesz dzięki decyzji o przystąpieniu do analizy przedwdrożeniowej.
Na początku 2018 roku dla firmy Volta wdrożony zostanie moduł Shipping Tool wspomagazący pracę magazynu. Dzięki integracji z systemami spedytorów moduł automatycznie geenruje etykiety (listy przewozowe), a także kontroluje proces wydania towaru do odpowiednich klientów. Ponad to odpowiada za wysyłkę informacji o przygotowanych wysyłkach wraz z numerami listów przewozowych i przekierowanie na odpowiednią strone do śledzenia przesyłki.
Jesteśmy w nowym  biurze na ul. Sowińskiego 4 w Katowicach (budynek obok ZUS)
Aktualności
Wybrani klienci:

blizzard.pngmultizakupy.pngnetia.pnggigabyte.pngataniej.pngagito.pngvattenfall.png